Kullanıcı Sözleşmesi

 

(A) KKTCELL:

Limasol Türk Kooperatif Bankası güvencesiyle oluşturulmuş bulunan ve müşteri memnuniyeti kapsamında hazırlanan https://kktcell.limasolbank.com.tr  sitesi üzerinden KKTCELL kontör, Faturalı hat ve Faturalı 3G İnternet ödeme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. İşleminiz tamamlandığında cep telefonunuza kısa mesaj gönderilecektir.

İşlem sırasında satın alacağınız kontör için hiç bir şekilde hatalı bir numaraya kontör yükleme şikâyeti kabul edilmemektedir. Yapacağınız işlemler sırasında sizlere kontörü hangi numara için aldığınıza dair uyarılar çıkmaktadır.

Bu uyarıları dikkate almak üyenin sorumluluğundadır.

 

(B) KULLANIM KLAVUZU:

İLK ADIM:

Online Üyelik Kaydı Limasol Türk Kooperatif Bankası güvencesiyle KKTCell aboneleri Online İşlemler için sisteme bir defalık kayıt yaptırmak zorundadır. Bu kayıt sırasında hiç bir şekilde sizlerden Kredi Kartı bilgilerinizin girilmesi istenmemektedir.

 İKİNCİ ADIM:

Kayıt olduktan sonra istediğiniz an 7/24 KKTCell Online İşlemleri yapabileceksiniz. Bu işlemler için:

  • İşlem-1: Üyelik Girişi yapınız.
  • İşlem-2: KKTCell Cep için Kontör, KKTCell 3G Kontör, KKTCell Fatura Ödeme seçeneğini seçiniz.
  • İşlem-3: İşlem yapacağınız KKTCell Cep Numarasını Giriniz. Kredi Kartınızın güvenliği için cep telefonunuza SMS yolu ile şifre yollayacağız.
  • İşlem-4: Seçeçeceğiniz işlem başlığı altında yer alan bilgileri eksiksiz doldurunuz.
  • İşlem-5: Kredi Kartı bilgilerinizi giriniz.
  • İşlem-6: Cep telefonunuza gelen SMS ile şifreyi giriniz.
  • İşlem-7: Onay sayfasındaki yapmış olduğunuz işlemini onaylayınız. Kredi Kartı bilgilerinizi, satın alacağınız hizmet türünü ve KKTCell numarası için işlemi sonlandırmadan önce onaylamanız gerekmektedir.
  • İşlem-8: İşlem bittikten sonra ekrandaki işlem numarası ile sizlere SMS bilgisi gelecektir.

Not: Online kontör satın alınırken kullanıcı şartları kabul edilip işlem onayını doğruladıktan sonra satın aldığınız kontör için hiç bir şekilde iade kabul edilmemektedir. Lütfen On-Line Kontör sitemiz içindeki Gizlilik Sözleşmesi ve Kullanım Şartlarını okuyunuz.

 

 (C) KULLANIM ŞARTLARI:

Lütfen, https://kktcell.limasolbank.com.tr'yi kullanmadan önce aşağıda yazılı alanları dikkatli bir şekilde okuyunuz.

 

1.   Kullanım ve Güvenlik Kuralları: https://kktcell.limasolbank.com.tr  herkese açık bir sitedir. Tüm üyeler için verilen hizmetler, gelişmiş üyelik haricinde veya  aksi belirtilmedikçe, ücretsizdir. Aşağıdaki yazılı durumlarda, LTKB site kullanımını engelleyebilir ve aşağıdaki girişimlere karışan kişi veya kişiler hakkında kanuni haklarını saklı tutar:

a)   Üyelerin kendi belirledikleri kullanıcı adı, şifre gibi bilgilerin, kullanım haklarının, üçüncü kişi ya da kuruluşlarla paylaşılması durumunda (Şifresinin başka kişiler  tarafından kötü niyet ile kullanılmasından da) doğrudan ÜYE sorumludur.

b)   Aynı şekilde ÜYE, internet ortamında bir başkasının IP adresini, elektronik posta adresini, kullanıcı adını ve sair bilgileri kullanamayacağı gibi diğer kullanıcıların özel bilgilerine de izinsiz olarak ulaşamaz veya bunları kullanamaz.

c)    Bu https://kktcell.limasolbank.com.tr  sitesi  KKTCELL online işlemlerini On-Line olarak Limasol Türk Kooperatif Bankası güvencesiyle gerçekleştirmeniz için kurulmuştur.

 

2.       İçerik Kullanımı: https://kktcell.limasolbank.com.tr’de sunulan görsel, yazınsal içerik kişisel kullanım içindir. https://kktcell.limasolbank.com.tr’nin içeriğinde yer alan bütün yazıların, grafiklerin, fotoğrafların, videoların, animasyonların seslerin her hakkı saklıdır. Aksi belirtilmedikçe ticari ya da kişisel amaçlarla izinsiz ve kaynak göstermeden kullanılamaz.

 

3.       Sorumluluklar:

a)    https://kktcell.limasolbank.com.tr   üyesi, kayıt işlemlerini tamamlanıp elektronik posta adresini onayladıktan sonra işbu sözleşmede belirtilen şartlara uymak koşulu ile elektronik posta adresini ve şifresini girerek https://kktcell.limasolbank.com.tr sitesini kullanmaya başlayabilir.

b)  İşbu sözleşmede belirtilen yükümlülüklere veya https://kktcell.limasolbank.com.tr sitesinde bildirilen genel kurallara uymaması nedeniyle, https://kktcell.limasolbank.com.tr tarafından geçici veya sürekli olarak üyenin https://kktcell.limasolbank.com.tr’dan yararlanması engellenebilir ve/veya üyeliği iptal edilebilir.

c)   Üyelerimize ait bilgilerin gizliliğini korumaya yönelik prensip ve uygulamaları öğrenmek için lütfen "Gizlilik Politikası" sayfasını ziyaret ediniz.

d)    ÜYE, Servisten faydalanmaya başlandığı andan itibaren bu katılım sözleşmesinin tüm hükümlerini kabul etmiş sayılacağını ve sözleşmenin kendisi hakkında hüküm ifade edeceğini kabul eder.

 

4.        Hak ve Yükümlülükleri:

a)    https://kktcell.limasolbank.com.tr, üyenin sözleşme konusu hizmetlerden ve teknik arızalar dışında yararlandırılacağını, üyenin paylaşıma açtığı kişisel bilgileri dışındaki bilgilerin hiç bir şekilde yasal zorunluluklar hariç üçüncü kişi ya da kuruluşlarla paylaşılmayacağını kabul ve taahhüt ederken üyenin de kktcell.limasolbank.com.tr sitesinin çalışmasına engel olacak herhangi bir elektronik sabotaj, kazançlara müdahale amaçlı girişimler ve/veya saldırıya neden olduğunun tespit edilmesi veya Resmi makamlardan, üyeye yönelik suç duyurusu ya da resmi soruşturma talebi gelmesi halinde, kktcell.limasolbank.com.tr ilgili üyenin kimlik bilgilerini araştırma ve açıklama hakkına sahiptir.

b)   https://kktcell.limasolbank.com.tr taahhüt ettiği hizmetlerin sürekliliğini sağlamak için, işbu sözleşmede herhangi bir bildirimde bulunmaksızın tek taraflı değişiklik yapabilir. kktcell.limasolbank.com.tr ’nin her zaman herhangi bir gerekçe göstermeksizin, tek taraflı olarak verdiği hizmeti sürekli veya geçici olarak durdurmak, servisin içeriğini değiştirmek veya iptal etmek hakkı vardır. Üye işbu tasarrufu peşinen kabul eder. Yenilenmiş güncel kullanım şartları, kktcell.limasolbank.com.tr ‘da yayınlandığı andan itibaren geçerli olacak ve kktcell.limasolbank.com.tr sitesinin veya hizmetlerinin kullanımı o andan itibaren yenilenmiş kullanım şartlarına bağlı olacaktır.

 

5.        Sözleşmenin Yürürlüğe Girmesi: Üye kayıt işlemini tamamladığı andan itibaren işbu sözleşmede belirtilen şartları kabul etmiş ve iş bu sözleşme yürürlüğe girmiş sayılır. Sözleşme, üyeliğin sona ermesi ile veya işbu sözleşmede sayılan fesih hallerinden herhangi birinin gerçekleşmesi ile hiçbir uyarıya gerek kalmaksızın kendiliğinden hükümsüz kalacaktır.

 

6.         Yetkili Mahkeme ve Uyuşmazlıkların Çözümü: Bu sözleşmenin uygulanmasından doğabilecek uyuşmazlıkların çözümünde Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Mahkemeleri yetkili kılınmıştır. Ödeme Güvenliği ödemenin gerçekleştirilmesi için gerekli olan bilgiler (Örnek: Kredi kart numarasının ilk ve son 4 numrası) kktcell.limasolbank.com.tr tarafından şifrelenmiş olarak saklanmamaktadır. Bu bilgiler aracısız olarak anlaşmalı olduğumuz bankalara aktarılmaktadır. Bilgilerin aktarımı SSL 3D Secure tabanlı 256-Bit güvenlik kodlaması ile gerçekleştirilmektedir.

 

 

ALIŞ SATIŞ
USD 0.00 0.00
GBP 0.00 0.00
EUR 0.00 0.00
ALTIN 0.00 0.00

Geçici olarak Turkcell Servislerine Erisilemiyor !


Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz...

Yenile